13°C bezchmurnie

Akademia Mocy Kobiet. Ruszyły zapisy!

Kursy i szkolenia, Akademia Kobiet Ruszyły zapisy! - zdjęcie, fotografia

Fundacja Centrum Praw Kobiet zaprasza wszystkie przedstawicielki płci żeńskiej do udziału w projekcie Akademia Mocy Kobiet. Zgłosić może się każdy bez względu na wiek, zawód czy bagaż doświadczeń.

Akademia Mocy Kobiet to cykl szkoleń, warsztatów i spotkań prowadzonych przez niebanalne kobiety: psycholożki, terapeutki, pedagożki, prawniczki, aktorki, lekarki, finansistki, specjalistki od coachingu i wiele innych specjalności. Dzięki Akademii można nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale także nauczyć się lepszej organizacji, zdobyć ciekawszą pracę, poprawić relacje z bliskimi, uwolnić od starych nawyków, pokochać siebie taką jaką jesteś. Dodatkowo Akademia umożliwia rozwijanie swoich pasji. Dostępne są warsztaty malarskie, zajęcia z jogi, arteterapia i choreoterapia.

W ramach projektu zostały stworzone 3 strefy, w których kobiety mogą podejmować działania umożliwiające dokonywanie zmian w życiu – czy to zawodowym czy osobistym.
I strefa komfortu – miejsce spotkań, które będą szansą na miłe spędzenie czasu, wyciszenie i uspokojenie emocji.
II strefa rozwoju – warsztaty rozwojowe umożliwiające budowanie poczucia własnej wartości, rozwijanie potencjału życiowego  i radzenia sobie z emocjami
III strefa działania – szkolenia umożliwiające kobietom faktyczne dokonanie zmiany: pomoc w poszukiwaniu pracy, zapoznanie z rynkiem nowych technologii oraz wiele innych porad, nie tylko zawodowych.

Zapisy na poszczególne zajęcia:
- on-line
- mailowo: [email protected]
- telefonicznie: 22 622 25 17

Kalendarz zajęć dostępny na stronie Centrum Praw Kobiet.

Akademia Mocy Kobiet. Ruszyły zapisy! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się