10°C umiarkowane opady deszczu

"Chłodna na żywo” w każdą sobotę lipca

Kiedy: 2014-07-05 , godzina: 19:00

Kameralne, letnie koncerty to wszystko o czym marzysz w te wakacje. Na deptaku ul. Chłodnej, na żywo, będą śpiewać i grać znani i lubiani artyści.

 

Koncerty rozpoczną się 5 lipca, a na początek usłyszymy piosenki Edith Piaf, które zaśpiewa Anna Sroka-Hryń przy akompaniamencie pianisty i Janusza Tylmana.

12 lipca usłyszymy "Poemat o Chopinie" - koncert fortepianowy, a w nim: walce, preludia, nokturny, mazurki i opowieść o genialnym  kompozytorze. Grać będzie Bożena Sitek, której przodkiem była Maria Wodzińska -  narzeczona  F. Chopina.

 19 lipca  wysłuchamy koncertu "Dziewczęta z tamtych lat". Natalia Kovalenko, Kira Płonczyńska przy fortepianowym akompaniamencie Andrzeja  Płonczyńskiego zaśpiewają piosenki z  "Podwieczorku przy mikrofonie".

26 lipca  urzeknie nas nieprzemijającymi szlagierami  muzyki filmowej wygranymi na skrzypcach i fortepianie przez  Kamilę Malik i Włodzimierza Trzeciaka.

"Chłodna na żywo” w każdą sobotę lipca sprawi, że chłód w tamtych okolicach na pewno nie zagości, a ulica zamieni się w muszę koncertową, co doda jej klimatowi jeszcze więcej uroku.

Wstęp wolny.

"Chłodna na żywo” w każdą sobotę lipca komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się