5°C bezchmurnie

Jak sobie radzić z facetem – wersja Kabaretu NEO-NÓWKA

Imprezy - wydarzenia, sobie radzić facetem wersja Kabaretu NÓWKA - zdjęcie, fotografia

Premierowy program mistrzów polskiego kabaretu w Warszawie tylko przez jeden dzień! Zapraszamy 04.02.2018 na ul.Obozową 60, udany wieczór gwarantujemy. Bilety do nabycia: Klubokawiarnia POMPON ul. Młynarska13 oraz na stronie internetowej www.biletowakasa.pl

Jeżeli nie poznałeś jeszcze kabaretu na żywo, to masz świetną okazję. Neo-Nówka to Wrocławski kabaret, który bawi widzów od 18 lat. Życie rodzinne, polityka, gwiazdy show-biznesu nic nie zostaje bez uwagi mistrzów ciętej riposty.

W niedzielę 4 lutego Bielecki, Gawliński, Żurek zaprezentują w Warszawie nowy pogląd na rutynowy świat codziennych obowiązków. Współczesny mężczyzna stale potrzebuje uwagi, jak sobie radzić z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić na te pytania w sposób żartobliwy, znajdziemy odpowiedź, podczas występu. Oczywiście nie zabraknie nam archetypowych postaci z każdej polskiej rodziny.
Występ będzie trwał ok. 120 minut. A cena biletów zaczyna się od 70 zł, proszę pamiętać, iż liczba biletów jest ograniczona!
Serdecznie zapraszamy!

 

Jak sobie radzić z facetem – wersja Kabaretu NEO-NÓWKA komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się