10°C słabe opady deszczu

Konkurs fotograficzny „Wola zmienną jest”

Polecamy, Konkurs fotograficzny „Wola zmienną jest” - zdjęcie, fotografia

Ruszyła siódma już edycja konkursu fotograficznego „Wola zmienną jest”, w którym może wziąć udział każdy mieszkaniec dzielnicy. – Zadaniem konkursowym jest wykonanie fotografii, która wiernie odzwierciedli zdjęcie z naszego archiwum dostępnego na www.wolskieregionalia.waw.pl, lub zdjęcia z własnych zasobów – powiedziała Anna Grędzińska, Dyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.

Konkurs fotograficzny ma na celu zachęcenie Wolan do poznania swojej dzielnicy i jej historii, a także do wrócenia do przeszłości, aby wspomnieć i porównać, jak zmieniały się wolskie zakątki ujęte na starych kliszach. – Wola zmienia się praktycznie z dnia na dzień, ponieważ jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic w Warszawie – mówi Mariusz Budziszewski, zastępca burmistrza Woli. A następnie dodaje: – Zestawienie zdjęć archiwalnych z tymi, wykonanymi na konkurs, będzie znakomitą lekcją historii oraz swoistą podróżą do przeszłości.

Konkurs organizowany przez wolską Bibliotekę Publiczną i Centrum Handlowe Wola Park. Swoje zgłoszenia można wysyłać na adres: [email protected] do 30 września. Formularz zgłoszeniowy, a także regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej: www.wolskieregionalia.waw.pl


Konkurs fotograficzny „Wola zmienną jest” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się