18°C bezchmurnie

Ludzie Woli – Ania – fryzjerka, kobieta sukcesu.

Ludzie Woli, Ludzie fryzjerka kobieta sukcesu - zdjęcie, fotografia

W cyklu Ludzie Woli przedstawiamy kolejną osobę związaną z naszą dzielnicą. Tym razem to fryzjerka, niedoszła ekonomistka, kobieta sukcesu. A tak Ania mówi o sobie.

W miarę spokojna dziewczyna, która nie do końca wiedziała, czego chce od życia, kim chce zostać. Miałam trochę pokrętne plany na swoją przyszłość. Na początku, kiedy skończyłam podstawówkę, pewnie mieszkańcy z warszawskiej Woli będą kojarzyć, bo to sześćdziesiąta trzecia, z którą wiążą się super wspomnienia. Moja ulica, gdzie mieszkałam to Młynarska 7. Tak, to ta piękna obecnie kamienica. Wcześniej tak nie było, ale co dziecku do szczęścia potrzebne? Wtedy liczył sie trzepak, ludzie, gry, zabawy, zwiedzanie po kryjomu przed rodzicami opuszczonego domu na Wawelberga.

Postanowiłam, że zostanę ekonomistką, ale po dwóch latach to się zmieniło, z czego nie do końca była zadowolona moja mama. Powiedziała mi: „Zastanów się! Chcesz zamienić liceum na... no właśnie, na co ty chcesz to zamienić?" I tu padła odpowiedź: chcę zostać FRYZJERKĄ.

Jak powiedziałam, tak się stało. Po ciężkiej nauce, praktykach, płaczu, pociętych palcach nożyczkami oczywiście nie specjalnie nią zostałam. Po kilku latach pracowania u kogoś przyszedł plan na założenie własnej działalności, co wiązało się z bardzo dużym stresem, wątpliwościami czy dam radę czy aby na pewno jestem dobra w tym, co robie i czy tą bazę klientów, którą mam zdołam przekonać do przyjazdu w inne miejsce. Czy uda mi sie zdobyć nowych? Na szczęście mam wokół siebie męża, ludzi dających duże wsparcie i dzięki nim, dobrym słowom mam to co mam, dlatego jestem bardzo szczęśliwa. Firma sie rozwija, przynosi to, co powinna, ale przede wszystkim to mój SUKCES.

Ale praca to nie wszystko, po niej trzeba mieć chwilę dla najbliższych. Miejsca, do których chodzimy na spacery, z psami to najczęściej Park Moczydło czy Park Szymańskiego. Wtedy jest czas na cieszenie się sobą i słońcem.

To jest mój kawałek ziemi, którego nie mam zamiaru zmieniać. Tu się wychowałam i tu chcę zostać.

 

Jeżeli Ty też masz ochotę być częścią tworzonej „Encyklopedii Ludzi Woli” i chcesz przedstawić się mieszkańcom dzielnicy skontaktuj się z nami: [email protected]


Ludzie Woli – Ania – fryzjerka, kobieta sukcesu. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się