10°C słabe opady deszczu

Nowy plac zabaw dla dzieci

Inwestycje, zabaw dzieci - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy Ulrychowa i Odolan jeszcze w tym miesiącu powinni zyskać nowy plac zabaw dla dzieci. Powstanie on w Parku Powstańców Warszawy, a jego łączny koszt to 232 980, 45 zł. Jest to projekt realizowany w ramach poprzedniej edycji budżetu partycypacyjnego.

Integracyjny plac zabaw o powierzchni ok. 250m2 będzie posiadał urządzenia dla dzieci w różnym wieku. Ma być przystosowany również dla najmłodszych mieszkańców Woli poruszających się na wózkach. Co będzie zatem na placu? – Urządzenia zabawowe na terenie placu zabaw z zamówienia podstawowego to: zestaw integracyjny dostosowany do korzystania przez dzieci poruszające się na wózkach inwalidzkich, piaskownica integracyjna, stolik do piaskownicy, huśtawka „bocianie gniazdo, piaskownica modułowa, karuzela z 4 siedziskami, huśtawka wahadłowa dostosowana dla dzieci na wózkach inwalidzkich, huśtawka wagowa podwójna, zestaw domek, karuzela tarczowa, stół do tenisa stołowego, batut, zjazd szynowy, tablica informacyjna, ławki, kosze na śmieci, stojak na rowery – wymienia Mariusz Gruza, rzecznik prasowy Dzielnicy Wola.

Plac zabaw powinien być gotowy do końca tygodnia, ale termin ten może nie zostać dotrzymany. – Termin zakończenia robót wynikający z umowy to 15.10.2016 r. Jednak ze względu na środki pozostałe po przetargu zamierzamy udzielić zamówienia dodatkowego na doposażenie placu zabaw w urządzenia zabawowe. Wtedy termin realizacji robót może ulec przesunięciu – dodał rzecznik prasowy Woli. 


Nowy plac zabaw dla dzieci komentarze opinie

  • gość 2017-08-25 11:47:37

    Czy ktoś wie, czy ten plac zabaw już tam jest?

Dodajesz jako: Zaloguj się