13°C bezchmurnie

Okradziono salon motocyklowy dwóch znanych polskich rajdowców

Kradzieże i rozboje, Okradziono salon motocyklowy dwóch znanych polskich rajdowców - zdjęcie, fotografia

Okradziono salon motocyklowy dwóch znanych polskich rajdowców Jacka Czachora i Marka Dąbrowskiego - mistrzów świata rajdów Cross Country i wielokrotnych uczestników rajdu Dakar. Obaj motocykliści obecnie przebywają za granicą. Straty to kilkaset tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w weekend, w nocy z 6 na 7 stycznia. W niedzielę rano pracownik zauważył otwartą bramę i drzwi salonu. Chwilę później okazało się, że ze środka zniknęły motocykle i sprzęt. W ręce złodziei trafiło: 12 motocykli, 2 samochody dostawcze, komputer diagnostyczny, ubrania, kaski i akcesoria. Wszystko prawdopodobnie wywieziono skradzionymi autami. Jedno z nich to rzadki model, w Polsce jest zaledwie kilka takich samochodów.

Schwytanie złodziei nie będzie łatwe. Odłączyli oni prąd w salonie, dlatego monitoring niczego nie nagrał. Sprawą już zajmują się policja i prokuratura.

Obecnie Jacek Czachor bierze udział w rajdzie Dakar, który wystartował 6 stycznia w Limie, zaś Marek Dąbrowski przebywa w Hiszpanii, gdzie bierze udział w zawodach motocrossowych.

Okradziono salon motocyklowy dwóch znanych polskich rajdowców komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się