Potocka Apartamenty – nowe mieszkania na Żoliborzu Dziennikarskim


iwola.pl
22/03/2019

InwestycjeŻoliborz Dziennikarski to z pewnością jedna z najlepszych lokalizacji do mieszkania w Warszawie. Miejsce to ma wyjątkowy urok, pełne jest ciszy i spokoju, a jednocześnie posiada dobrą komunikację z resztą miasta.

Wyjątkowość apartamentów przy Potockiej

Tam właśnie, przy ulicy Potockiej powstają Potocka Apartamenty. Ten kameralny, ale nowoczesny budynek posiadał będzie pięć kondygnacji naziemnych oraz podziemny parking dla samochodów i rowerów. Znajdziemy tu 28 apartamentów o powierzchni od 24 do 197 m2 oraz jeden lokal usługowy na parterze.

Wszystkie lokale na piętrach posiadać będą balkony, natomiast te na parterze – dostęp do ogródków. Ogromny atut mieszkań stanowić będą przeszklenia znajdujące się w każdym z nich. Ich rozpiętość ma sięgać trzech metrów – od podłogi do sufitu. Przeszklenia zapewnią doskonałe oświetlenie i wrażenie przestronności pomieszczenia. Ponadto mieszkańcy będą mieli doskonały widok na zieleń parku Kępa Potocka.

Lokalizacja inwestycji zapewnia świetną komunikację z resztą miasta – zaledwie kilka minut idzie się stąd na przystanek tramwajowy, a do stacji metra dojdziemy w kwadrans.

Oddanie do użytku coraz bliżej…

Budowa inwestycji jest już na bardzo zaawansowanym poziomie. Wnętrza mieszkań i korytarze są właśnie wykańczane, prace elewacyjne i drogowe szybko posuwają się do przodu, ukończono garaż łącznie z bramą, a winda właśnie jest montowana. Inwestycja ma zostać oddana do użytku jeszcze przed wakacjami.

Już 16 spośród 28 mieszkań Potocka Apartamenty zostało sprzedanych lub zarezerwowanych! Rozchodzą się one jak świeże bułeczki, więc jeśli rozważasz opcję kupna, to pamiętaj – nie masz wiele czasu!

IDS Development

Inwestorem Potocka Apartamenty jest polska spółka IDS Development, należąca do grupy IDS BUD S.A. Specjalizuje się ona w budynkach mieszkaniowych wielorodzinnych, o kameralnym i funkcjonalnym charakterze. IDS Development współpracuje z najlepszymi biurami architektonicznymi i samodzielnie sprawuje nadzór nad budową. Zapewnia to najwyższą jakość wykonania ich inwestycji.

Więcej informacji o inwestycji Potocka Apartamenty realizowanej przez IDS Development Sp. z o.o. znaleźć można na stronie www.potocka-apartamenty.pl oraz www.ids-development.pl. Biuro sprzedaży mieści się przy ulicy Grzybowskiej 87 w Warszawie. Informacje również pod telefonem 605 122 599 oraz pod emailem biuro@ids-development.pl 

 
apartamenty, potocka, nieruchomości, ids, inwestycja, żoliborz dziennikarski, apartemnty żoliborz, kępa potocka, - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Inwestycje


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu