10°C słabe opady deszczu

Wola i ONICO Warszawa współpracują!

Siatkówka, ONICO Warszawa współpracują! - zdjęcie, fotografia

Wola dołącza do projektu „Gmina, dzielnica, miasto” tworzonego przez ONICO Warszawa. Dzięki temu nasza dzielnica będzie partnerem jednego domowego spotkania siatkarzy ONICO Warszawa, ponadto mieszkańcy Woli otrzymają darmowe bilety na mecze, a w jednej z wolskich szkół zostanie przeprowadzony pokazowy trening, który poprowadzi Marcin Nowak.

Program „Gmina, dzielnica, miasto” stworzony został przez ONICO Warszawa, aby popularyzować sport wśród warszawskiej młodzieży. Projekt ten cały czas jest rozwijany, jak na razie wzięły w nim udział gminy : Piastów i Żyrardów, a oprócz nich dzielnice Warszawy : Ursus i Bielany.

Dzięki wzięciu udziału w programie „Gmina, dzielnica, miasto” dzieci z wolskich szkół będą tworzyć dziecięcą eskortę podczas meczu ONICO Warszawa z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i będą towarzyszyć siatkarzom obu drużyn podczas wychodzenia na parkiet. Na ten mecz zostanie przekazane 100 biletów, które mieszkańcy Woli będą mogli wygrać w konkursach organizowanych na portalach społecznościowych.  

 

Fot. Urząd Dzielnicy Wola

Wola i ONICO Warszawa współpracują! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się