13°C bezchmurnie

Znajdź swoje miejsce w Warszawie

Inwestycje, Znajdź swoje miejsce Warszawie - zdjęcie, fotografia

- nowe życie w Browarach Warszawskich zaczęło tętnić już dziś!

Osiedle RE:SET, Widoki Mokotów i Browary Warszawskie to doskonały przykład nowoczesnego spojrzenia na miasto. Każde z nich pasuje do nieco innego stylu i etapu życia współczesnych Warszawiaków. Osiedle RE:SET dla młodych i aktywnych. Browary Warszawskie dla ceniących historię i lubiących życie w centrum miasta. Widoki Mokotów dla poszukujących zielonych przestrzeni i dostępu do bogatej, miejskiej infrastruktury.

Opis inwestycji:
RE:SET to nowoczesna koncepcja architektoniczna autorstwa firmy APA Wojciechowski przewiduje na terenie osiedla wielofunkcyjne skwery - strefę z piknikowymi stołami, plac zabaw dla dzieci, plenerową siłownię, część wypoczynkową z komfortowymi siedziskami, drewnianymi ławami i trawnikiem oraz wspólny ogród. Całość osiedla dopełni wszechobecna zieleń.

Browary Warszawskie to przestrzenie wspólne – place, placyki, miejskie ogrody i dziedzińce. Powstanie tam blisko 16 tys. m2 nowej przestrzeni publicznej dostępnej całą dobę dla wszystkich. Zielone, przystępne, przyjazne, przemyślnie umeblowane – to wokół nich toczyć się będzie życie kwartału. Powstaną też nowe ulice, w tym zupełnie nowy odcinek Krochmalnej.

Więcej na:

www.echo.com.pl

Znajdź swoje miejsce w Warszawie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się