10°C mgła

Catering na dużą konferencje. Jaka firma cateringowa z Warszawy?

Dodano: 2017-03-11 05:06:49
Tagi: Handel i usługi

Witajcie mieszkańcy!
Słuchajcie, poszukuję godnych polecenia firm cateringowych z całej Warszawy. W firmie, której pracuję zajmuję się organizacją eventów. A jako, że to nasza pierwsza konferencja organizowana w stolicy, to chcemy wysłuchać opinii Warszawiaków :)Jeśli znacie firmy cateringowe, które mają doświadczenie w organizacji dużych eventów, to będę wdzięczna jeśli podeślecie info o nich.
Dziękuję,Zuza
odpowiedz cytuj
Kasina dodano: 2017-03-19 22:29:19
Witaj Zuzuo,
Akurat w Warszawie, to jest w czym wybierać jeśli chodzi o firmy cateringowe :) Choć nie ukrywam, ze ten wybór może być trudny. U nas w firmie organizując wszelkiego rodzaju imprezy (najczęściej integracyjne poza miastem) rozglądaliśmy się za jakąś doświadczoną firmą. Poszukiwania trwały z dwa dni, aż w końcu wpadliśmy na firmę Lunch Service z Michałowic lunchservice.com.pl No i to była dobra decyzja. Firma doświadczona z pozytywną energią i głową pełną pomysłów. Zaplanowali i zorganizowali dla nas już kilka eventów i wszystkie z nich były na wysokim poziomie.

odpowiedz cytuj
Karolina Cyran dodano: 2017-07-18 23:22:24

Ostatnio byłam w restauracji \"Akademia\" na kolacji. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i zapewne odwiedzę ją w najbliższym czasie jeszcze nie raz, ponieważ obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, a jedzenie jedno z lepszych jakie jadłam w Polsce. Polecam również na catering, bo również organizują.

odpowiedz cytuj
Conceptum23 dodano: 2017-10-07 13:42:11
Ja się na tym kompletnie nie znam. Dlatego też będzie mi trudno doradzić. Ale warto w tym temacie poszukać informacji w Internecie. Tam zawsze znajdą się sprawdzone informacje.
odpowiedz cytuj

1 ... 1