Catering na dużą konferencje. Jaka firma cateringowa z Warszawy?

Dodano: 2017-03-11 05:06:49
Tagi: Handel i usługi

• zuzuo 2018.03.05 13:55

Witajcie mieszkańcy!
    Słuchajcie, poszukuję godnych polecenia firm cateringowych z całej Warszawy. W firmie, której pracuję zajmuję się organizacją eventów. A jako, że to nasza pierwsza konferencja organizowana w stolicy, to chcemy wysłuchać opinii Warszawiaków :)Jeśli znacie firmy cateringowe, które mają doświadczenie w organizacji dużych eventów, to będę wdzięczna jeśli podeślecie info o nich.
    Dziękuję,Zuza

odpowiedz cytuj
  • Kasina 2017-03-19 22:29:19

Witaj Zuzuo,
    Akurat w Warszawie, to jest w czym wybierać jeśli chodzi o firmy cateringowe :) Choć nie ukrywam, ze ten wybór może być trudny. U nas w firmie organizując wszelkiego rodzaju imprezy (najczęściej integracyjne poza miastem) rozglądaliśmy się za jakąś doświadczoną firmą. Poszukiwania trwały z dwa dni, aż w końcu wpadliśmy na firmę Lunch Service z Michałowic lunchservice.com.pl No i to była dobra decyzja. Firma doświadczona z pozytywną energią i głową pełną pomysłów. Zaplanowali i zorganizowali dla nas już kilka eventów i wszystkie z nich były na wysokim poziomie.

odpowiedz cytuj
  • Karolina Cyran 2017-07-18 23:22:24

Ostatnio byłam w restauracji \"Akademia\" na kolacji. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i zapewne odwiedzę ją w najbliższym czasie jeszcze nie raz, ponieważ obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, a jedzenie jedno z lepszych jakie jadłam w Polsce. Polecam również na catering, bo również organizują.

odpowiedz cytuj
  • Conceptum23 2017-10-07 13:42:11

Ja się na tym kompletnie nie znam. Dlatego też będzie mi trudno doradzić. Ale warto w tym temacie poszukać informacji w Internecie. Tam zawsze znajdą się sprawdzone informacje.

odpowiedz cytuj
  • baret24 2017-10-26 19:02:41

Znakomicie :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Na pewno mi się przydadzą :)

odpowiedz cytuj
  • Jarzębina 2017-11-13 13:25:27

Gdyby ktoś szukał nie tylko cateringu ale i miejsca to polecam  https://www.hotelponiatowski.pl/ . Mają świetne sale konferencyjne i oczywiście można na miejscu zorganizować obiad, kolację lub inny posiłek dla gości. Lokalizacja też bardzo dobra bo tylko kilka kilometrów od miasta.

odpowiedz cytuj
  • WillieSr 2017-12-28 14:28:21

Dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)

odpowiedz cytuj
  • jinnn23 2018-05-22 20:40:53

Zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć.

odpowiedz cytuj
  • Renata Mróz 2018-05-24 18:58:27

Mam dobre doświadczenie z firmą Gastroteam, of course z Warszawy. Zarówno jedzenie jak i sama organizacja imprez bez zarzutu, wszystko było tak, jak tego chciałam.

odpowiedz cytuj
  • Danuta Kozioł 2018-08-28 12:45:12

Mam dobre doświadczenie z firmą Gastroteam, of course z Warszawy. Zarówno jedzenie jak i sama organizacja imprez bez zarzutu, wszystko było tak, jak tego chciałam.
    Kiedy należy składać zamówienia? Dni, tygodnie przed imprezą?

odpowiedz cytuj
  • Justyna Wójcik 2018-09-27 14:22:42

Wiesz, że im wcześniej tym lepiej. Firmy cateringowe mają sporo zamówień, Gastroteam jest oblegane. Najlepiej zadzwoń i po prostu zapytaj.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez iwola.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"