Medycyna estetyczna

Dodano: 2016-09-23 01:35:15

• Langina 2018.03.05 13:55

Gdzie na Woli najlepsi dermatolodzy estetyczni poprawiają urodę?

odpowiedz cytuj
  • Malinka34 2016-09-24 16:31:43

Interesowałam się ostatnio nowymi zabiegami medycyny estetycznej i znalazłam ciekawy zabieg wolumetria twarzy: http://www.dermapure.com.pl/wolumetriatwarzy/
    Zabieg polega na wprowadzeniu specjalnego preparatu (izraelskiego
     preparatu medycznego Dr Korman) za pomocą igły lub kaniuli, który
    dostaje się do głębokich warstw tkanki podskórnej. Po iniekcji lekarz
    wykonuje delikatny masaż, by dokładnie i równomiernie rozprowadzić
    preparat.

odpowiedz cytuj
  • Krupa 2016-11-19 01:57:28

Coraz więcej ciekawych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. W gabinetach kosmetycznych także, bo i kosmetyczki coraz lepiej wykształcone. Lubie sobie poczytać o zabiegach na wyszukiwarce zbiegów http://lavito.pl sprawdzam też opinie i korzystam ze zniżek i promocji od Lavito.

odpowiedz cytuj
  • BaJara 2016-11-19 02:39:15

Nie wiem co masz na myśli pisząc w tytule dyskusji medycyna estetyczna. Dla mnie to przede wszystkim dobra pielęgnacja. Aktualnie myślę intensywnie o depilacji, najchętniej naturalnej. Znalazłam cieką ofertę w http://easywaxing.pl/  na ul Górczewskiej. Najczęściej depilują woskiem - specjalną kompozycją wysokiej jakości żywicy z dodatkiem azulenu,
    naturalnego składnika występującego w rumianku, który nadaje mu
    charakterystyczny zielono-niebieski kolor.

odpowiedz cytuj
  • Florka 2016-11-29 17:40:33

Ja tez uważam,że medycyna estetyczna i poprawianie naszej urody za pomocą skalpela to nie do końca dobre rozwiązanie. Wystarczy odrobinę o siebie zadbać,trochę nad sobą popracować i skalpel nie będzie potrzebny. W prawidłowym żywieniu mogą nam pomóc wiadomości o olejach smakowych których powinniśmy używać każdego dnia by być pięknym i zdrowym. Informacje na ich temat znajdziemy na https://olejowesmaki.pl/

odpowiedz cytuj
  • salaterka23 2016-12-15 13:08:43

medycyna estetyczna przy pomocy skalpela to jak dla mnie ostatecznosć. Chociaż nie mam na co narzekać :) Oczywiście znalazłoby się coś, co mogłabym poprawić, ale nie wymaga to od razu skalpela. Warto poczytać o pielęgnacji, zabiegach nieinwazyjnych, które pomagają bez użycia skalpela. Dużo ciekawych artykułów i porad znalazłam na stronie iMeso. Naprawdę znają się na rzeczy i podpowiadają, jak dbać o ciało. 

odpowiedz cytuj
  • salaterka23 2016-12-15 13:10:15

medycyna estetyczna przy pomocy skalpela to jak dla mnie ostatecznosć. Chociaż nie mam na co narzekać :) Oczywiście znalazłoby się coś, co mogłabym poprawić, ale nie wymaga to od razu skalpela. Warto poczytać o pielęgnacji, zabiegach nieinwazyjnych, które pomagają bez użycia skalpela. Dużo ciekawych artykułów i porad znalazłam na stronie http://www.imeso.pl/produkt/urzadzenia-cryo/zimmer-z-cryo-6-derma-cooler---medyczne-urzadzenie-chlodzace.html. Naprawdę znają się na rzeczy i podpowiadają, jak dbać o ciało. 

odpowiedz cytuj
  • karkarka 2016-12-22 13:44:03

Ja mam swój zaufany gabinet, gdzie praktykowana jest medycyna estetyczna http://www.beautymedica.pl/ ale znajduje się on w Toruniu. Kilka miesięcy temu jednak przeprowadziłam się do Warszawy i chciałabym poznać wasze opinie, gdzie tutaj najlepiej jest wykonywana medycyna estetyczna? Interesują mnie różne proste zabiegi, takie jak mezoterapia igłowa, dlatego proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami

odpowiedz cytuj
  • dorcia 2017-01-03 15:51:33

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną to ja wolę jeździć do Płocka do Linea Medica. Mają tam zdecydowanie lepsze ceny, a poziom warszawski. Teraz ostatnio usuwałam tam sobie pajączki na nogach metodą skleroterapii. W sumie nie bolało, tylko pewien dyskomfort odczuwałam. W miesiąc się wszystko zagoiło. Wolałam teraz się za to wziąć, niż czekać aż pojawią się żylaki, bo wtedy to i trudniejsze leczenie i przede wszystkim droższe.

odpowiedz cytuj
  • salaterka23 2017-01-12 12:25:07

Też mam pajączki i szukałam dobrego specjalisty, który by mi je usunął. :) dzieki

odpowiedz cytuj
  • Patrycja Uniejewska 2017-01-20 15:25:25

Ja w stolicy w klinice mirackiego miałam robiony lifting twarzy z przeszczepem autologicznego tluszczu. Z zabiegu jestem mega zadowolona! Tanio nie było, ale dla aktualnego wyglądu warto było! 

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez iwola.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"