Zdtrowa żywność

Dodano: 2016-09-23 01:43:39

• Langina 2018.03.05 13:55

Jaka żywność jest na prawdę zdrowa?

odpowiedz cytuj
  • Malinka34 2016-09-24 19:31:05

W diecie mojej rodziny bardzo ważne są oleje roślinne, ale nie te z supermarketu a te, które są tłoczone na zimno i najlepiej prosto z tłoczarni. Babcia opowiadała mi, że podobno przed wojną w każdej większej wsi były tłoczarnie, ludzie uprawiali len i w wojnę żywili się olejem lnianym i kaszą.A dziś tak trudno kupić dobry, świeży olej lniany. Moje ostatnie znalezisko, to sklep internetowy z olejami tłoczonymi na zimno: https://olejowesmaki.pl/

odpowiedz cytuj
  • Rutkosia 2017-02-21 07:07:34

Mój sposób na zdrową żywność to własny ogródek poza Warszawą. Od lat uprawiam swoje ogórki, pomidory, szczypiorek, sałatę. W tym roku będę chciała kupić małą szklarnię, która pozwoli mi na hodowanie potrzebnych sadzonek. Znalazłam takie szklarnie na https://gamm.pl/szklarnie-ogrodowe/Szklarnia-aluminiowa-250x490-Plantiflex  Dzięki
    niej możesz szybko, ekologicznie i bezpiecznie wyhodować wyśmienite
    warzywa, owoce i zioła, którymi będziesz się cieszył przez cały
    sezon. Główną zaletą szklarni ogrodowej jest jej stabilność i
    wytrzymałość na warunki pogodowe.

odpowiedz cytuj
  • Florka 2017-03-03 11:52:43

Moim zdaniem we wszystkim  potrzebny jest umiar.Ludzie są różni,mają różne dolegliwości i każdemu szkodzi co innego.Jednak to co najważniejsze to nie popadać w paranoję i stosować się do zaleceń specjalistów.Ostatnio sporo mówi się o suplementacji,wielu ludzi korzysta z niej,ale nie zawsze do końca wybiera dobrej jakości produkt.Poszukując produktów magnezowych,warto poznać ofertę firmy Zechsal,oferują szeroką gamę produktów z naturalnym chlorkiem magnezu.Oferują naturalne kosmetyki, artykuły spożywcze.Można o nich przeczytać na https://magvita.pl/5-zechsal-naturalny-magnez

odpowiedz cytuj
  • zuzuo 2017-03-11 05:01:06

warzywa, warzywa, warzywa! to jest mój przepis na zdrowie :)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez iwola.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"