<![CDATA[iwola.pl - ]]> https://iwola.pl/rss pl <![CDATA[Jak głosować, żeby głos był ważny? Przeczytajmy i zapamiętajmy...]]> https://iwola.pl/artykul/jak-glosowac-zeby/519600 Wednesday, 10 October 2018 18:00:24 +0200 <![CDATA[Powiew świeżości na Zieleniaku!]]> https://iwola.pl/artykul/powiew-swiezosci-na/518543 Friday, 21 September 2018 12:52:00 +0200 <![CDATA[Najwyższa pora na konfitury!]]> https://iwola.pl/artykul/najwyzsza-pora-na-konfitury/518542 Monday, 10 September 2018 12:51:00 +0200 <![CDATA[Już są multimedialne fontanny w Parku Szymańskiego ]]> https://iwola.pl/artykul/juz-sa-multimedialne/503627 Sunday, 2 September 2018 16:37:37 +0200 <![CDATA[Zieleniak dostępny dla matek z dziećmi]]> https://iwola.pl/artykul/zieleniak-dostepny-dla/506953 Friday, 31 August 2018 16:27:00 +0200 <![CDATA[Orzech nerkowca w płynie]]> https://iwola.pl/artykul/orzech-nerkowca-w-plynie/506952 Saturday, 25 August 2018 16:26:00 +0200 <![CDATA[Sztafeta Niepodległości i Piknik Rodzinny w Parku Szymańskiego]]> https://iwola.pl/artykul/sztafeta-niepodleglosci/501972 Friday, 24 August 2018 11:38:34 +0200 <![CDATA[Rock In Summer Festival powraca]]> https://iwola.pl/artykul/rock-in-summer-festival/495560 Tuesday, 31 July 2018 19:50:31 +0200 <![CDATA[62 drzewa do wycięcia]]> https://iwola.pl/artykul/62-drzewa-do-wyciecia/483705 Wednesday, 25 July 2018 22:02:37 +0200 <![CDATA[Na Zieleniaku tanieją warzywa]]> https://iwola.pl/artykul/na-zieleniaku-tanieja/498217 Tuesday, 24 July 2018 13:15:00 +0200 <![CDATA[Czy widziałeś tego mężczyznę?]]> https://iwola.pl/artykul/czy-widziales-tego/483333 Tuesday, 24 July 2018 00:05:49 +0200 <![CDATA[ Sklep Charytatywny na Woli]]> https://iwola.pl/artykul/-sklep-charytatywny-na/475957 Monday, 16 July 2018 15:19:28 +0200 <![CDATA[Płatki kokosowe i kurczak - co mają wspólnego?]]> https://iwola.pl/artykul/platki-kokosowe-i-kurczak/498216 Tuesday, 10 July 2018 13:15:00 +0200 <![CDATA[Nowe drzewa na Woli]]> https://iwola.pl/artykul/nowe-drzewa-na-woli/472656 Tuesday, 3 July 2018 23:21:32 +0200 <![CDATA[Wolskie Lato Filmowe]]> https://iwola.pl/artykul/wolskie-lato-filmowe/472020 Saturday, 30 June 2018 00:34:24 +0200 <![CDATA[Znęcał się nad matką, bo ta zakazała mu gry na komputerze]]> https://iwola.pl/artykul/znecal-sie-nad-matka/471451 Wednesday, 27 June 2018 12:30:52 +0200 <![CDATA[Przebudowa ulicy Górczewskiej]]> https://iwola.pl/artykul/przebudowa-ulicy-gorczewskiej/471351 Tuesday, 26 June 2018 23:14:54 +0200 <![CDATA[Jak oszczędzić czas na rondzie Radosława? ]]> https://iwola.pl/artykul/jak-oszczedzic-czas/471095 Monday, 25 June 2018 17:27:19 +0200 <![CDATA[Aktywna Wola]]> https://iwola.pl/artykul/aktywna-wola/470950 Monday, 25 June 2018 01:40:16 +0200 <![CDATA[Czerwone - w dół, zielone - lekko w górę!]]> https://iwola.pl/artykul/czerwone--w-dol-zielone/472613 Friday, 15 June 2018 16:48:00 +0200 <![CDATA[Będzie strefa kibica w Parku Sowińskiego na Woli]]> https://iwola.pl/artykul/bedzie-strefa-kibica/468418 Monday, 11 June 2018 18:28:20 +0200 <![CDATA[Danie kenijskie na afrykańskie upały]]> https://iwola.pl/artykul/danie-kenijskie-na-afrykanskie/472614 Thursday, 7 June 2018 16:49:00 +0200 <![CDATA[Królewska Wola czyli Wielki Piknik Historyczny na Woli już 9 czerwca]]> https://iwola.pl/artykul/krolewska-wola-czyli/463066 Thursday, 7 June 2018 12:34:06 +0200 <![CDATA[Będą stałe kontrole wagi ciężarówek na ulicy Ordona ]]> https://iwola.pl/artykul/beda-stale-kontrole/447434 Friday, 25 May 2018 21:18:00 +0200 <![CDATA[Nie będzie sklepu Ikea w Forcie Wola. Powstanie gdzie indziej]]> https://iwola.pl/artykul/nie-bedzie-sklepu-ikea/447428 Wednesday, 23 May 2018 20:51:44 +0200 <![CDATA[Dzień Dziecka na Zieleniaku]]> https://iwola.pl/artykul/dzien-dziecka-na-zieleniaku/449423 Wednesday, 23 May 2018 11:55:00 +0200 <![CDATA[Pora na pora!]]> https://iwola.pl/artykul/pora-na-pora/449422 Tuesday, 22 May 2018 11:55:00 +0200 <![CDATA[26 maja Dzień Rodziny w Parku Sowińskiego]]> https://iwola.pl/artykul/26-maja-dzien-rodziny/443145 Monday, 21 May 2018 14:59:46 +0200 <![CDATA[27 maja Wolski Korowód 2018 [PROGRAM]]]> https://iwola.pl/artykul/27-maja-wolski-korowod/439955 Saturday, 5 May 2018 19:58:56 +0200 <![CDATA[Koty rasowe zawitają na Wolę]]> https://iwola.pl/artykul/koty-rasowe-zawitaja/439192 Monday, 30 April 2018 12:42:06 +0200 <![CDATA[Ciekawe zastosowanie cytryny]]> https://iwola.pl/artykul/ciekawe-zastosowanie/440057 Wednesday, 25 April 2018 19:29:00 +0200 <![CDATA[Kolejny krok ku nowej szkole podstawowej na Odolanach. Ogłoszono przetarg]]> https://iwola.pl/artykul/kolejny-krok-ku-nowej/437764 Monday, 23 April 2018 22:49:30 +0200 <![CDATA[Jest pomysł na zabytkową kamienicę przy Waliców 14]]> https://iwola.pl/artykul/jest-pomysl-na-zabytkowa/435501 Friday, 13 April 2018 08:47:33 +0200 <![CDATA[Tanieją gwałtownie pomidory]]> https://iwola.pl/artykul/tanieja-gwaltownie/440056 Thursday, 12 April 2018 19:28:00 +0200 <![CDATA[II Bieg Wolski [ZAPROSZENIE]]]> https://iwola.pl/artykul/ii-bieg-wolski-zaproszenie/435346 Thursday, 12 April 2018 13:57:34 +0200 <![CDATA[Piknik Zdrowo Rowerowo już w sobotę]]> https://iwola.pl/artykul/piknik-zdrowo-rowerowo/435375 Monday, 9 April 2018 00:33:00 +0200 <![CDATA[Koncert Polskiej Muzyki Filmowej w parafii św. Wojciecha]]> https://iwola.pl/artykul/koncert-polskiej-muzyki/430032 Friday, 6 April 2018 00:02:00 +0200 <![CDATA[Ukrywał się pod podłogą w łazience]]> https://iwola.pl/artykul/ukrywal-sie-pod-podloga/429781 Wednesday, 4 April 2018 18:11:47 +0200 <![CDATA[8 kwietnia koncert Arki Noego w Parku Moczydło]]> https://iwola.pl/artykul/8-kwietnia-koncert-arki/429526 Tuesday, 3 April 2018 15:08:52 +0200 <![CDATA[Krystyna przebiła się od Księcia Janusza do Młynowa]]> https://iwola.pl/artykul/krystyna-przebila-sie/428440 Tuesday, 27 March 2018 21:46:33 +0200