5°C bezchmurnie

Park Szymańskiego zostanie zmodernizowany do połowy 2018 roku

Inwestycje, Szymańskiego zostanie zmodernizowany połowy - zdjęcie, fotografia

Jak zapowiadają władze dzielnicy Wola ostatni etap modernizacji Parku im. Edwarda Szymańskiego ma zakończyć się w połowie 2018 roku. Jeżeli termin prac zostanie dotrzymany mieszkańcy będą mogli korzystać z odnowionej części tych popularnych wolskich terenów zielonych już na przełomie czerwca i lipca przyszłego roku.

– Dzielnica ma już pozwolenie na budowę dla piątego etapu modernizacji Parku Szymańskiego. W najbliższych dniach zostanie ogłoszony przetarg na wykonawcę tych prac. W parku powstanie między innymi zespół trzech podświetlanych fontann, nowe alejki oraz tor dla rolkarzy. Nie zabraknie również nowych nasadzeń drzew i krzewów. Inwestycja skończy się w 2018 roku. Będzie to idealne miejsce dla rekreacji zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przewidujemy budowę fontanny przeznaczonej wyłącznie dla dzieci, obok której powstanie efektowny tunel wodny. Dzielnica na rewitalizację Parku Szymańskiego przeznaczyła do tej pory już ponad 17 milionów złotych…Ostatni etap to kolejne 10 milionów – mówi Krzysztof Strzałkowski, Burmistrz Woli.  


Park Szymańskiego zostanie zmodernizowany do połowy 2018 roku komentarze opinie

  • gość 2018-01-15 13:11:57

    Czy to prawda, że będzie też psi wybieg?

  • gość 2018-08-22 18:42:31

    Projekt został wykonany częściowo z naruszeniem opatentowanych praw autorskich o czym się nie mówi a ratusz chowa głowę w piasek.

  • Pawel - niezalogowany 2018-09-08 01:49:06

    Mize jakies konkrety o tych patentach? Poki co termin zawalony i wakacje minely!

Dodajesz jako: Zaloguj się