10°C umiarkowane opady deszczu

Grywalizacja „Słowiańska przygoda” startuje już w poniedziałek

Pod patronatem medialnym portalu iWola.pl w Fantasmagorii – Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 14 zlokalizowanej przy ulicy Młynarskiej 35a wystartuje w poniedziałek bardzo popularna wśród mieszkańców, trzecia już edycja grywalizacji, w tym roku pod nazwą „Słowiańska przygoda”.

– 11 września rozpoczyna się trzecia edycja grywalizacji, formy opartej na zasadzie czerpania przyjemności z pokonywania kolejnych wyzwań, rywalizacji i współpracy. W naszym przypadku zgrywalizowaliśmy zwyczajne na pozór działania towarzyszące wypożyczaniu książek. Proponujemy zabawę na kanwie motywów słowiańskich. Chcemy promować twórczość polskich pisarzy czerpiących inspirację z kultury materialnej i duchowej Słowian. Zapraszamy na prelekcje, spotkania autorskie, sesje gier planszowych oraz inne wydarzenia – mówi Renata Jaworek, kierownik Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 14.   

Na co mogą liczyć mieszkańcy, którzy wezmą udział w tegorocznej grywalizacji?

– Przygotujcie się na wyprawę do serca lasu! Magicznego miejsca, z którego wyruszycie w przyszłość uzbrojeni w nowe moce i doświadczenia. Baczcie jednak na zagrożenia… będą na Was czyhać i utrudniać drogę do zwycięstwa! Uważajcie na Jeziornice i Oparnice, strzeżcie się Wodnika i Błędnic. U kresu wyprawy zaufajcie opiekunom lasu: Borowiec i Borowa Ciotka. Oni przychylni są przygodzie. Wytrwałość i odwaga zostaną nagrodzone – zachęca Renata Jaworek.

Odwiedzaj Bibliotekę! Zbieraj punkty za czytanie, udział w organizowanych projektach oraz inne twórcze działania! Wygraj nagrody!

Szczegóły na stronie internetowej:

https://www.bpwola.waw.pl/index.php/opublikowane-artykuy/99-mynarska/2920-3-edycja-grywalizacji-slowianska-przygoda.html

Grywalizacja „Słowiańska przygoda” startuje już w poniedziałek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się